נגישות

bannerpic1

  צור קשר

  מאשר/ת קבלת חומר פרסומי
  אודות

  צרפתי GARDEN באר יעקב שלב ב’

  zarfati garden logo copy
  חברת צרפתי שמעון בע“מ, מציגה בפניכם את ספינת הדגל של פרויקט צרפתי GARDEN בבאר יעקב – מגדל מגורים במיקום מושלם שיעניק לכםחוויית מגורים גבוהה במיוחד עם נגישות מיידית לרכבת, לראשל“צ, נס ציונהוהסביבה. כיאה לסטנדרט הגבוה של החברה, גם כאן תוכלו ליהנות משפע של יתרונות , מסביבה אופטימאלית לגידול ילדים ומעליית שלב באיכות החיים.
  השכונה החדשה היא הקרובה ביותר לכביש 431, אשר נחשב לאחד מהצירים המהירים והמתקדמים במדינה ומקשר לנתיבי איילון, כביש ,4 כביש ,6 וכביש .1 לא רק הנוסעים ברכב פרטי נהנים מנגישות גבוהה לשכונה – מגדל המגורים ממוקם במרחק הליכה רגלית מתחנת הרכבת.

  המגדל בפרויקט צרפתי GARDEN מתנשא לגובה מרשים של 20 קומות ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם לובי מפואר הכולל עיצוב מתקדם ופיתוח סביבתי מושקע. הדירות במגדל גדולות ומרווחות, מעניקות תחושת חמימות ביתית ומבליטות תכנון מוקפד עד הפרטים הקטנים יחד עם מפרט טכני עשיר הכולל דוד שמש , מרפסות שמש וגינות תלויות ברוב הדירות. גובהו של המגדל ומיקומו והעובדה שבכל דירה ישנם שני כיווני אוויר ומעלה, ייצרו יחד חוויה נפלאה של איכות חיים ויאפשרו לכם ליהנות מדירה מוארת ומאווררת.

  מפה

  צרפתי GARDEN באר יעקב שלב ב’

  תכניות ומפרטים

  מפרט

  צרפתי GARDEN באר יעקב שלב ב’

  מפרט

  צור קשר

  צרפתי GARDEN באר יעקב שלב ב’

  שיווק הפרויקט הסתיים


  צרפתי שמעון – משרד ראשי
  רח’ הבנאים 1
  ת.ד 16130 אשדוד 7705102
  טלפון: 08-8563666, 08-8565923
  פקס: 08-8562299
  5999*